Váš košík je prázdný


  


Seřadit dle: nahoru
názvu
dolů
ceny
Stránka:  1 Položek: 11 | na str.: 
Výrobci:
Podrobnější kategorie:
Aspirin C por. tbl. eff. 10
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro...
138 Kč
Léčivý přípravek, čtěte příbalový leták
detail
Aspirin C por. tbl. eff. 20
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro...
209 Kč
Léčivý přípravek, čtěte příbalový leták
detail
Aspirin Protect 100mg tbl. ent. 98x100mg
Aspirin Protect 100 je určen k léčbě akutního infarktu myokardu a nestabilní anginy pectoris, k sekundární (primární) prevenci u...
105 Kč
Léčivý přípravek, čtěte příbalový leták
detail
Canespor 1x denně krém drm. crm. 1x15gm 1%
Léčivá látka přípravku Canespor 1x denně, krém je lokální antimykotikum se širokým spektrem účinku k místní léčbě...
181 Kč
Léčivý přípravek, čtěte příbalový leták
detail
Canespor 1x denně roztok drm. sol. 1x15ml
Léčivá látka přípravku Canespor 1x denně, krém je lokální antimykotikum se širokým spektrem účinku k místní léčbě...
187 Kč
Léčivý přípravek, čtěte příbalový leták
detail
Rennie por. tbl. mnd. 96
Rennie žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který chrání sliznici žaludku a tenkého střeva tím, že působí proti...
221 Kč
Léčivý přípravek, čtěte příbalový leták
detail
Rennie Spearmint bez cukru por. tbl. mnd. 36
Rennie žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který chrání sliznici žaludku a tenkého střeva tím, že působí proti...
113 Kč
Léčivý přípravek, čtěte příbalový leták
detail
Saridon 250mg-150mg-50mg tbl. nob. 10
Saridon je kombinace analgetických a antipyretických léčivých látek s malým množstvím kofeinu. Tyto látky jsou pečlivě...
69 Kč
Léčivý přípravek, čtěte příbalový leták
detail
Saridon 250mg-150mg-50mg tbl. nob. 20
Saridon je kombinace analgetických a antipyretických léčivých látek s malým množstvím kofeinu. Tyto látky jsou pečlivě...
124 Kč
Léčivý přípravek, čtěte příbalový leták
detail
Skinoren 200mg-g crm. 1x30g
Skinoren krém je lék používaný k léčbě akné (zánětlivých i nezánětlivých forem). Skinoren krém působí proti bakterii...
318 Kč
Léčivý přípravek, čtěte příbalový leták
detail
Talcid ctb. 20x500mg (BBA)
Přípravek mírní pálení žáhy, pocit plnosti, bolest v nadbřišku, při záněty žaludeční sliznice, na žaludeční a...
90 Kč
Léčivý přípravek, čtěte příbalový leták
detail
1